KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14346048
nr 1434 6048
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Signerad, daterad 87, kustmotiv. Blandteknik, bildmått: 50x70cm, yttermått inklusive ram: 63x82cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:02:33
26/11 00:28:57
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant